Niezależnie od tego, czy pływasz dla przyjemności, czy zajmujesz się żeglugą zawodowo, z pewnością przyda się Tobie niezawodny napęd. Jako autoryzowany dealer marki Mercury Marine sprzedajemy stworzone przy użyciu najnowocześniejszej technologii silniki spalinowe zaburtowe dwu- i czterosuwowe, elektryczne.

Każdy model jest stosunkowo lekki i kompaktowy. Zwarta konstrukcja umożliwia stosowanie ich w najbardziej popularnych typach łodzi i motorówek. Ograniczona emisja zanieczyszczeń pomaga zminimalizować szkody wyrządzane planecie – zrównoważony rozwój i troska o środowisko naturalne jest jednym z priorytetów firmy Mercury Marine. Nie jest ważne, czy wybierzesz silniki stacjonarne czy zaburtowe, czy będą one napędzane elektrycznie, spalinowo, benzyną czy dieslem – każdy oferowany przez nas produkt pozwala na uzyskania doskonałych osiągów. Trwałe i wydajne śruby oraz inny osprzęt żeglarski zapewni większe bezpieczeństwo użytkowników i dodatkową ochronę jednostki.

Mercury Marine / Tom-Car-Boats

Zapowiada się wspaniały dzień na łodzi. To nagroda za ciężką pracę, wczesne wstawanie i robienie wszystkiego, byle by się tam znaleźć. Wszystko dlatego że czas na wodzie to jedyny czas, który się liczy. Dlatego też dobrze wiedzieć, że masz za sobą coś więcej niż silnik. Masz całą firmę poświęconą temu, by uczynić twoją pasję motorowodną taką, jakiej pragniesz.

Mercury Marine

Wysokowydajny alternator pozwala ładować akumulatory i zapewnia zasilanie pokładowym urządzeniom elektronicznym.

W silnikach 25 – 30 km zastosowano system elektronicznego wtrysku paliwa działający bez podłączonego akumulatora. Zapewnia on łatwy rozruch, szybką reakcję na uchylenie przepustnicy, niskie zużycie paliwa i świetne osiągi.

Modele 25 – 30 km może posiadają niewielką liczbę koni mechanicznych ale za to dużą pojemność silnika. Odznaczają się dużym momentem obrotowym na wałku śrubowym, dzięki czemu bez problemów wprowadzą Twoją łódź w ślizg, zapewniając szybką reakcję na dodanie gazu i doskonałe przyśpieszenie.

Mercury Marine Propane Outboard